ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14488122
nr 1448 8122
barockstil, 58x32cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:50:23
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr